UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Barona w kierunku Donimirskich... brak chodnika, dzieci na hulajnogach itp, matki z wózkami i wogóle wszyscy piesi muszą chodzić po ulicy, a samochody nie zwalniają !!!!!
Barona w kierunku Donimirskich... brak chodnika, dzieci na hulajnogach itp, matki z wózkami i wogóle wszyscy piesi muszą chodzić po ulicy, a samochody nie zwalniają !!!!!