UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Barona w kierunku Donimirskich... brak chodnika, dzieci na hulajnogach itp, matki z wózkami i wogóle wszyscy piesi muszą chodzić po ulicy, a samochody nie zwalniają !!!!!


Anuluj