UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wróbel i nowak to bardzo słabi gospodarze miasta, fakt niezaprzeczalny. ale prosze o jeden przykład co pis zrobił dobrze. czego sie nie tkną to w g... sie obraca. chociaż nie, jest jedna taka rzecz, która im dobrze wychodzi-malwersacje.


Anuluj