UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli jest taką chlubą to dlaczego tak zaniedbali kwestię pzekopu i pozyskiwania środków na port i pogłębienie toru. Traktują przekop niczym kule u nogi, stąd to palenie głupa teraz, że nie ma na nic kasy. i co to za gadanie, że UE nie chce dać ("wina PiS-u", a jakże) skoro o przekopie wiadomo od lat i o kwestię pogłębienia toru można było starać się z innych środkow. Przy okazji w panice sprzedali Dworzec Zdrój mimo perspektyw rozwojowych tej trasy ze względu na przyszle ożywienie Zalewu. Do tego od lat już powinna być rozwijana infrastruktura nastawiona na rekreację wodną na brzegach rzeki. Poza Grupa Wodną nic innego nie ma. Oni nie mogą po prostu znieść tego, że Elbląg moze się rozwinąć w tym zapyziałym województwie. Chyba tylko o to tutaj chodzi. Dodatkowo teraz chcą po prostu wykorzystać nasze miasto do kolejnej wojenki PiS-PO. "Paczcie, PiS nam chce zabrać port i nic nam nie daje" - no może poza przekopem samym w sobie :). Najgorsze, że przeciętny zjadacz chleba daje sie na to nabierać. Bezczelnośc w wladz miasta sięga zenitu. Kiedy referendum?

Do_pomorskiego

Anuluj