UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Port nadal powinien należeć do miasta" - bo to marnotrawstwo, które opłaca się politycznie każdej władzy miejskiej. Otóż prawie wszyscy mieszkańcy Elbląga patrząc na Gdańsk widzą przyszłość swojego miasta... Niestety nie potrafią dostrzec pewnych dosyć zasadniczych różnic dobrze widocznych na mapie. Cóż, marzenia potrafią słono kosztować i PORT MORSKI w Elblągu właśnie do takich należy. Mamy paskudne nabrzeża w centrum miasta i pana prezydenta, który stwierdza, ze topienie forsy w PME sp. z o. o.to świetny pomysł. Zamiast mieć pięknego centrum przy starówce pan prezydent z kolegami wszystkich partii zastawi brzegi rzeki dźwigami i halami magazynowymi... Będzie pięknie, bogato, atrakcyjnie i nowocześnie. Elbląg wyprzedzi obecną EPOKĘ i z miejsca wskoczy do okresu postprzemysłowej ruiny.
GłębokaMyśl