UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Port w Elblągu może się rozwinąć tylko wtedy jeżeli będzie należał do Państwa. Jeżeli PSL- owi i PO zależało by na rozwoju portu wykorzystali by szansę aby port przekazać. Ale oni wola rozwoju portów w Niemczech niż w Polsce.