UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Port w Elblągu może się rozwinąć tylko wtedy jeżeli będzie należał do Państwa. Jeżeli PSL- owi i PO zależało by na rozwoju portu wykorzystali by szansę aby port przekazać. Ale oni wola rozwoju portów w Niemczech niż w Polsce.


Anuluj