UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale zdziwko ze bedzie to Polski port a moze przeciwnikom podobalby sie aby byl niemiecki a moze ruski? dzieki takiemu rozwiazanu Elblag mialby wiecej kasy dla lokalnych potrzeb, wiec potrzeba elblazanom Prezydenta myslacego i z wyobraznia
Maz