UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nwm - Idlaczego nie napiszecie że ten pomnik wykonywali ludzie z Zamechu. Między innymi mój mąż P. Raszkowski. Podpisy są z tyłu. Pracowal 3 dni i noce.


Anuluj