UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szambo wybiło. Od ponad 3 lat całe miasto huczy na temat sposobu prowadzenia inwestycji przez pana Powązkę i nareszcie wchodzi to do oficjalnej opinii publicznej. Każde osiedle lub budynek ma swoją listę grzechów, błędów, zaniechań i konfliktów społecznych na linii deweloper-lokatorzy. W kilku nieruchomościach zbudowanych przez p. Powązkę toczą się już postępowania po wnioskach złożonych na policję oraz w prokuratorach po zawiadomieniach o możliwości popełnienia przestępstwa. Ponieważ pokrzywdzonych jest naprawdę dużo prośba i sugestia do Portelu aby zrobić z tego dłuższy cykl. Mamy oto bowiem w naszym mieście firmę prowadzącą działalność nie tylko na granicy prawa ale też dobrych obyczajów. I chyba rolą mediów lokalnych jest patrzenie takim firmom na ręce.


Anuluj