UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ " Więcej ścieżek rowerowych" - Czy ja słabo widzę, ale dużo chodzę, a rowerów na tych ścieżkach to jakoś mało jest.
@ " Więcej ścieżek rowerowych" - Czy ja słabo widzę, ale dużo chodzę, a rowerów na tych ścieżkach to jakoś mało jest.