UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze niech budują tą obwodnice wschód... dużo już nie zostanie II etapu, tyle lasów się wycina to może dokończenie tej drogi przestanie być niedługo problemem

kierowcaa

Anuluj