UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze niech budują tą obwodnice wschód... dużo już nie zostanie II etapu, tyle lasów się wycina to może dokończenie tej drogi przestanie być niedługo problemem
kierowcaa
Dobrze niech budują tą obwodnice wschód... dużo już nie zostanie II etapu, tyle lasów się wycina to może dokończenie tej drogi przestanie być niedługo problemem
kierowcaa