UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Są o wiele ważniejsze ulice do remontu niż Nowogródzka dla garstki nowobogackich cwaniaczków. Tę drogę powinien robić deweloper lub oni sami - jak kupowali domy, to wiedzieli na co się piszą i niech teraz nie jęczą.
Upadły Harley