UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu ta część pół i łąk staje się miastem. Brawo. Szkoda tylko że nie ma tam obwodnicy!!!!! Scisk i korki straszne!!!!!
W końcu ta część pół i łąk staje się miastem. Brawo. Szkoda tylko że nie ma tam obwodnicy!!!!! Scisk i korki straszne!!!!!