UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i ratuszowi nawiązują do średniowiecza, Elbląg / hanza - gromada / staje się miastem... handlowym, więc kiedy powstanie Akademia Kupiecka? Są już dwie Akademie jako szkoły no i Akademija pn pod egidą "trenera koordynatora" tylko gdzie absolwenci tychże trafią do wyuczonego zawodu?


Anuluj