UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dochodzi do mnie że to jakaś dziwna sytuacja pod tego co tam będzie budował budynek i tak ten zdolny były urzędnik zaprojektował, że na działce miasta skończył? Rozumiem, że PIS śpi, a redakcję to nie interesuje?
Kat_Na_Idiotów