UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PANIE ZYCZLIWY. Nikt nie ma zamiaru przenosić urzędu miejskiego!!! Zapoznaj się pan na portelu z artykułami na temat ratusza staromiejskiego i co sie w nim bedzie znajdowac.


Anuluj