UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie się nie znam, ale to fajne miejsce na 4 piętrowy budynek mieszkalny z dużą ilością zieleni. Ale na pewno ratuszowi specjaliści od planowania przestrzennego myslą inaczej


Anuluj