UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie się nie znam, ale to fajne miejsce na 4 piętrowy budynek mieszkalny z dużą ilością zieleni. Ale na pewno ratuszowi specjaliści od planowania przestrzennego myslą inaczej
Pewnie się nie znam, ale to fajne miejsce na 4 piętrowy budynek mieszkalny z dużą ilością zieleni. Ale na pewno ratuszowi specjaliści od planowania przestrzennego myslą inaczej