Sycz- ten pan powinien ze wstydu zakopać sie pod ziemie.... wstyd dla nas ze jest vice - masakra.asw2
Sycz- ten pan powinien ze wstydu zakopać sie pod ziemie.... wstyd dla nas ze jest vice - masakra.