UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kolega Dlugiego - Mi nie potrzebny stadion podwórkowców przy Agrykola. Nie interesuję się tym nudnym sportem jakim jest piłka nożna. A basen i aquapark jest Elblążanom potrzebny! Brawo!

gość89

Anuluj