UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kolega Dlugiego - Mi nie potrzebny stadion podwórkowców przy Agrykola. Nie interesuję się tym nudnym sportem jakim jest piłka nożna. A basen i aquapark jest Elblążanom potrzebny! Brawo!
gość89
@Kolega Dlugiego - Mi nie potrzebny stadion podwórkowców przy Agrykola. Nie interesuję się tym nudnym sportem jakim jest piłka nożna. A basen i aquapark jest Elblążanom potrzebny! Brawo!
gość89