UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Projekt jest wspaniały, idealnie komponuje się z przyjętą wcześniej koncepcją zabudowy Starego Miasta (w przeciwieństwie do projektu z Warszawy, ktory jest po prostu brzydki). Skoro przyjęto okresloną koncepcję zabudowy (nie odbudowy), trzeba byc konsekwentnym i brnąć dalej. Nie jest tak źle, jak niektórzy mówią. Gratuluję Elblągowi.

Pan Jan

Anuluj