UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Projekt jest wspaniały, idealnie komponuje się z przyjętą wcześniej koncepcją zabudowy Starego Miasta (w przeciwieństwie do projektu z Warszawy, ktory jest po prostu brzydki). Skoro przyjęto okresloną koncepcję zabudowy (nie odbudowy), trzeba byc konsekwentnym i brnąć dalej. Nie jest tak źle, jak niektórzy mówią. Gratuluję Elblągowi.
Pan Jan