UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trafiłem 30 lat temu do miasta - skansenu, bez szans na sieć nowych dróg, poważnych uczelni i specjalistycznych miejsc pracy dla młodych !!! Czy nie tacy sami bezmyślni ludzie, utrudniający realizacją dodatkowej drogi, odciążającej już bardzo niebezpieczna Bema, blokowali przekop mierzei? a nigdy nie posadzili ani jednego drzew a, ja ponad 100.
Antoni S.