UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sa ludzie, którzy mają zerowe wyczucie. Przejrzyjcie sobie internety kto wzywał jeszcze w styczniu do otwarcia malego ruchu granicznego z Kaliningradem. W lutym zapadli się pod ziemię a teraz w maju juz noszą ukraińskie wstazki w klapie. Z Beata B. Jest dokładnie to samo.


Anuluj