UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sa ludzie, którzy mają zerowe wyczucie. Przejrzyjcie sobie internety kto wzywał jeszcze w styczniu do otwarcia malego ruchu granicznego z Kaliningradem. W lutym zapadli się pod ziemię a teraz w maju juz noszą ukraińskie wstazki w klapie. Z Beata B. Jest dokładnie to samo.