UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W związku z całą tą sytuacją zakrawającą cokolwiek o farsę postanowilim uczcić to wiekopomne oświadczenie Pana Prezydenta wobec władz zwierzchnich okolicznościowym memem. Oraz minutą ciszy; [Złodzieje, oddajcie hajsy! xd] #KoniecEryDziadocenu, #SocRev;

banda decydentów!

Anuluj