UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W związku z całą tą sytuacją zakrawającą cokolwiek o farsę postanowilim uczcić to wiekopomne oświadczenie Pana Prezydenta wobec władz zwierzchnich okolicznościowym memem. Oraz minutą ciszy; [Złodzieje, oddajcie hajsy! xd] #KoniecEryDziadocenu, #SocRev;
banda decydentów!