UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle że to władze miasta się obudziły z ręką w nocniku zamiast już dawno podpisać umowę z Energa to zwlekali do ostatniej chwili a z tego powodu trzeba było wybudować kocioł tymczasowy za 10mln. Za to ktoś musi zapłacić, producent ciepła przecież nie zapłaci za to z własnej kieszeni bo to wina miasta które nie chciało się dogadać więc ludzie odczują to w rachunkach, a tekst wyżej to tylko przykrywanie prawdy jaka to Energa zła, to tylko firma która chce zarobić, biznes to biznes a miasto tego nie rozumie i myśli że będą robić ciepło za darmo

Bigt

Anuluj