UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytam się ile jeszcze? Doprowadziliście do skrajnej biedy i jeszcze żerujecie! Wycieracie mordy inflacja i wojną... Myślicie że wszyscy jesteśmy naiwnni? Ludzie wyjdą na ulicę..
Olimpia Elbląg
Pytam się ile jeszcze? Doprowadziliście do skrajnej biedy i jeszcze żerujecie! Wycieracie mordy inflacja i wojną... Myślicie że wszyscy jesteśmy naiwnni? Ludzie wyjdą na ulicę..
Olimpia Elbląg