UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam się ile jeszcze? Doprowadziliście do skrajnej biedy i jeszcze żerujecie! Wycieracie mordy inflacja i wojną... Myślicie że wszyscy jesteśmy naiwnni? Ludzie wyjdą na ulicę..

Olimpia Elbląg

Anuluj