UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dla mnie eko-groszek podrożał o 300%, to podwyżka o 50-80 % to pikuś. Raczej cieszcie się że tylko tyle.
jun
a dla mnie eko-groszek podrożał o 300%, to podwyżka o 50-80 % to pikuś. Raczej cieszcie się że tylko tyle.
jun