UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielki ptak doznał szoku widząc podwyżkę za ciepło. Naprawdę? Ceny wszelkich paliw rosną bardzo szybko. Węgiel jest be bo emisja więc przechodzi się na gaz który z kolei jest drogi. Czemu tu się dziwić? Epec też przechodzi na gaz i też dosoli podwyżkę. Co wtedy powie ptaszysko ?

Eee tam

Anuluj