UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od siedemdziesiątych lat nic z Widokiem się nie robi. Ani jednej huśtawki na 3 wieżowce! PGR to mało powiedziane!!! A przecież tyle budynków jeden przy drugim! Gratuluję kolejnych pomysłów na kolejne molochy a infrastruktura żadna!!!! Parkować też nie ma gdzie!!!!