UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech się radni przejadą ulica Widok! Równoległa do Grunwaldzkiej gdzie stoją 3 wieżowce! Zapomniana przez świat. Nie dość że zalewana przez Dzikuske co roku nie dość że kolejny moloch budują to dziury w ulicy takie że zawieszenie co miesiąc w aucie do remontu!!!!!


Anuluj