UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe ro pseudomiasto nadaję się bie tyle do remontu co reanimacji. Oprocz zakorkowanych wjazdów do mieściny rano i popoludniu to koslawe chodniki, dziurawe ulice, bałagan z zaparkowanymi autami syf kiła i mogiła jeżeli chodzi o czystość miasta.... balagan architektury budowane jest w chaosie co i gdzie popadnie, brak pomysłu na Elbląg

Art :)

Anuluj