UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe ro pseudomiasto nadaję się bie tyle do remontu co reanimacji. Oprocz zakorkowanych wjazdów do mieściny rano i popoludniu to koslawe chodniki, dziurawe ulice, bałagan z zaparkowanymi autami syf kiła i mogiła jeżeli chodzi o czystość miasta.... balagan architektury budowane jest w chaosie co i gdzie popadnie, brak pomysłu na Elbląg
Art :)