UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dodatkowa droga powinna powstac za zakladami LUPUS na nieuzytkach, gdzie tylko smieci sie walaja, a podobno jest to teren nalezacy do miasta. Pod deweloperke sie nie nadaje, ale na droge jak najbardziej.
Bogumiła