UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ul. Mielczarskiego jest w oplakanym stanie przez istniejacy obecnie ruch, a jeszcze dojdzie dodatkowy dojazd dla kilkuset osob dziennie. Nawierzchnia pozarywna, podmyta w wlielu miejscach, co juz nie raz powodowalo zapadanie sie asfaltu, krawezniki w wielu miejscach sa tak zniszczone, ze prawie ich nie ma. To samo dotyczy popekanych i skorodowanych plyt chodnikowych. Miasto powinno doprowadzic ta ulice do nalezytego stanu i wymienic zniszczone plyty chodnikowe na polbruk tak jak to zostalo zrobione na ul. Idzikowskiego, ktorej wykorzystanie przez ruch kolowy i pieszy jest marginalna w porownaniu z w/w. Na ul. Kilinskiego rowniez chodnik do wymiany, a i sama szerokosc jezdni zostawia duzo do zyczenia. Z uwagi na charakterystyke pobliskich ulic, ktore nie sa przystosowane do ruchu pojazdow ciezarowych sprawia, ze wszystkie ciezkie pojazdy musza korzystac z ul. Mielczarskiego chcac dojechac w rejon ul. Malborskiej, tak do Biedronki jak i budowanej obecnie i planowanej w najblizszym czasie inwestycji mieszkaniowej. Z uwagi na ponadnormatywne eksploatowanie tej ulicy prosze pana radnego Kowszynskiego o i terwencje w sprawie remontu tej drogi, a ponadto rozwazenie ewentualnosci przeksztalcenia ul. Mielczarskiego w droge jednokierunkowa.

Zatorzanie

Anuluj