UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie radny pan powinien zabiegać o wybudowanie tam kolejki linowej oraz mostu podwieszanego. Spytaj pan jakie rozwiązanie ma pan radny niezależny "utopista" założyciel NE 2.0,może się pan dowiesz?
kij
panie radny pan powinien zabiegać o wybudowanie tam kolejki linowej oraz mostu podwieszanego. Spytaj pan jakie rozwiązanie ma pan radny niezależny "utopista" założyciel NE 2.0,może się pan dowiesz?
kij