UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie radny pan powinien zabiegać o wybudowanie tam kolejki linowej oraz mostu podwieszanego. Spytaj pan jakie rozwiązanie ma pan radny niezależny "utopista" założyciel NE 2.0,może się pan dowiesz?

kij

Anuluj