UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lokalizacja przy Tysiąclecia przez którą codziennie pół Gdańska dojeżdża do swoich sypialni w Elblągu. Ciekawe czemu na wizualizacjach nie pokazali okolicy, wygląda to jak ciche osiedle pod miastem. A tymczasem hałas spaliny i życzę powodzenia w wyjeździe z Zamkowej w godz szczytu.


Anuluj