UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nick the Brick - Raczej nie ma Pan /Pani pojęcia o czym pisze. Nowogródzka to długa ulica na której zamieszkują setki osób, to nie jest droga wewnętrzna/osiedlowa, każde osiedle (a jest ich tam 6) ma wybudowaną infrastrukturę przez deweloperów za pieniądze mieszkańców. To tak jakby nie było chodnika nad Jarem. Czy tam też sobie sami mieszkańcy budowali chodniki ? Co kogo obchodzi deweloper, skoro miasto nie dopilnowało tego na etapie sprzedaży działek to teraz ma problem i musi zabezpieczyć to co jest niezbędne do funkcjonowania mieszkańców Miasta. Nie rozumiem zawiści ludzkiej w stosunku do zamieszkujących tam Elblążan.