UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie. Zielone tarasy mają przestrzeń klasycznego multipleksu i dalej duży potencjał. W Ogrodach multikino ma bezsensowny układ na niektórych salach, a ekrany przypominają prześcieradło rozpostarte na trzepaku. Najlepszy odbiór filmów jest na dużej sali Światowida. Przy okazji apel. Wiem, że nic to nie da, ale przestańcie jeść te cholerne nachosy. Zwłaszcza jak są dialogi w filmach Vegi.
Filmoludek