UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

He he biurowce, prawdziwy drapacz chmur z luksusowym dachem tarasowym to dopiero będzie, choć może bardziej na północnej obwodnicy tak jakby

Cześć tu Sławomir

Anuluj