UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
He he biurowce, prawdziwy drapacz chmur z luksusowym dachem tarasowym to dopiero będzie, choć może bardziej na północnej obwodnicy tak jakby
Cześć tu Sławomir
He he biurowce, prawdziwy drapacz chmur z luksusowym dachem tarasowym to dopiero będzie, choć może bardziej na północnej obwodnicy tak jakby
Cześć tu Sławomir