UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ten widoczny na zdjęciu, gruntowy, pełen dziur "szlak drogowy" to następna z "ulic", przynoszących tzw. "miastu" Elbląg chlubę i chwałę. Niech żyją włodarze! Niech żyją!
NickOlson
A ten widoczny na zdjęciu, gruntowy, pełen dziur "szlak drogowy" to następna z "ulic", przynoszących tzw. "miastu" Elbląg chlubę i chwałę. Niech żyją włodarze! Niech żyją!
NickOlson