UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Termy warmińskie już korzystają, że tak to ujmę, pełną parą ! Pewnie lada chwila w Lidzbarku powstanie pierwsza w okolicy elektrownia geotermalna i będziemy tam mieli polską Islandię, albo Toruń jak kto woli... Nieprawdaż panie Teofilu... ? ! Tak oto w województwie bagienno-szuwarowym zagnieżdżą się polski Kuwejt, Islandia, Chorwacja i kawałek Egiptu.

GłębokaMyśl

Anuluj