UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze!!! Wybudować kamienice, będą nowe mieszkania, nowi mieszkańcy, jest rozwój. Bo ja od lat tylko krzaki tam widzę i nic więcej.


Anuluj