UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze!!! Wybudować kamienice, będą nowe mieszkania, nowi mieszkańcy, jest rozwój. Bo ja od lat tylko krzaki tam widzę i nic więcej.
I bardzo dobrze!!! Wybudować kamienice, będą nowe mieszkania, nowi mieszkańcy, jest rozwój. Bo ja od lat tylko krzaki tam widzę i nic więcej.