UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozwolenia na budowę nie ma, a nawet nie ma wniosku złożonego w tej sprawie- to na jakiej podstawie wydano decyzję dotyczącą pozwolenia na wycięcie drzew??? Grubymi nićmi szyte


Anuluj