UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będziemy się tak rzucać to ruski w odzewie Katyń i Miednoje zaorają, czy jest sens się tak unosić, jest to jakaś historia miasta choćby i nie chlubna. Tak czy inaczej w żadnym muzeum się ten pomnik nie zmieści, niech stoi. A zapis na tablicy to można sprostować.
jaaa2589