UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będziemy się tak rzucać to ruski w odzewie Katyń i Miednoje zaorają, czy jest sens się tak unosić, jest to jakaś historia miasta choćby i nie chlubna. Tak czy inaczej w żadnym muzeum się ten pomnik nie zmieści, niech stoi. A zapis na tablicy to można sprostować.

jaaa2589

Anuluj