UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę każdego elblazan Ina, który odczuwa choć trochę Wstydu za wczorajsze wyczyny zdziczaltch barbarzyńców z klubu Gazety Banderowskiej, dla zmylenia przeciwnika nazywanej polska o obecność w najbliższą sobotę o godzinie 17 przed pomnikiem poległych zolnierzy rosyjskich. Zapalmy im znicze pamięci, by choć w ten sposób zadośćuczynić temu barbarzyństwu, jakie miało miejsce wczoraj
Black