UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś pójdzie siedzieć za tą niegospodarność i wybudowanie tego absurdu jakim jest droga zakończona rondem na al Jana Pawła II? Przecież ten bubel został wybudowany za nasze pieniądze. Ta droga powinna się łączyć z ul. Fromborska i stanowić mini obwodnicę. Przecież ludzie za to odpowiedzialni nadal piastują urzędy w elbląskim ratuszu.
rozsądny