UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra wiadomość... są krzaki i pola, a powstaną osiedla, nowi mieszkańcy się wprowadzą i miasto w końcu zacznie wstawać z kolan. TAK! dla rozwoju i rozbudowy miasta!


Anuluj