UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ty się ciesz, że nie ma Bieruta, klasyczny pisoargument z d.... wyciągnięty, napisz jeszcze, że w USA murzynów biją

Ujbb

Anuluj