UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabytków w Bystrzu było więcej, był pałacyk, były duże stare domy, dlaczego o tym nie wspominacie, urodziłam się tam i pamiętam
Zabytków w Bystrzu było więcej, był pałacyk, były duże stare domy, dlaczego o tym nie wspominacie, urodziłam się tam i pamiętam