UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

starówka jest nudna bo mało osub tam chodzi jak chodziło bo duzo osub to by bylo ok. Słyszałem w wiadomościach że zrobią fontanne na starowce taką jak była pzed wojną

ja to ja

Anuluj