UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
starówka jest nudna bo mało osub tam chodzi jak chodziło bo duzo osub to by bylo ok. Słyszałem w wiadomościach że zrobią fontanne na starowce taką jak była pzed wojną
ja to ja
starówka jest nudna bo mało osub tam chodzi jak chodziło bo duzo osub to by bylo ok. Słyszałem w wiadomościach że zrobią fontanne na starowce taką jak była pzed wojną
ja to ja