UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i jak tam panie Balbuza, czy jeszcze interesuje Ciebie rozwój gospodarczy miasta / przewodniczący komisji / czy już zająłeś się pan wyłącznie pamiętnikarstwem - poprzednio jako radny "pandemiczny"a teraz "wojenny"?

kuk

Anuluj