UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może brak zgody na ten budynek wynika z cichych, zakulisowych działań pewnych mieszkańców już stojących tam od lat budynków mieszkalnych, którzy nie chcą aby nowy blok zasłonił im widoki z okien i tarasów oraz zacienił wnętrza mieszkań? Bo te argumenty o braku miejsc parkingowych jakoś niespecjalnie są przekonujące. ..
BEZ ŚCIEM Proszę