UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może brak zgody na ten budynek wynika z cichych, zakulisowych działań pewnych mieszkańców już stojących tam od lat budynków mieszkalnych, którzy nie chcą aby nowy blok zasłonił im widoki z okien i tarasów oraz zacienił wnętrza mieszkań? Bo te argumenty o braku miejsc parkingowych jakoś niespecjalnie są przekonujące. ..

BEZ ŚCIEM Proszę

Anuluj