UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super, że idzie coraz większy rozwój, też się na takie osiedle wprowadziliśmy niedawno i bardzo dobrze nam się mieszka. Na szczęście trafiliśmy na dobrego zarządce fadrowskiego i jest naprawdę dobrze.

marek13

Anuluj