UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że idzie coraz większy rozwój, też się na takie osiedle wprowadziliśmy niedawno i bardzo dobrze nam się mieszka. Na szczęście trafiliśmy na dobrego zarządce fadrowskiego i jest naprawdę dobrze.
marek13